Лаконічний і водночас дуже стильний дизайн цього підвісу підійде для цінителів мінімалізму та свободи думки в інтер'єрі.
Люстра "Пульзирі", або якнайчастіше "Bubbles" є логічним продовженням серії люстр "Молекула". Але, на відміну від суворої й ідеально витриманої прабатько, дизайн люстр серії "Bubbles" легкий і грайливий. Тут немає симетрії або впорядкованості — тільки легкість і грайливість.
Як джерело світла в цій люстрі використовується незвичайна світлодіодна стрічка, виготовлена з мідних дротів із припаяними світлодіодами. Суворі правильні форми плафонів об'єднані з хаосом стрічки всередині плафонів. Люстра світитися тисячею вогників — ніби бризки фампанського або іскри від бенгальських вогнів, застиглі всередині скляної сфери. Завдяки такому виробленню джерела світла люстра дає м'яке розсіяне світло.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 kg |
| Висота | 1600 mm |
| Висота плафона | 350 mm |
| Габарити паковання | 25x25x25 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Загальна потужність | 6 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.016 м3 |
| Світловий потік | 330 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Колірна температура | 4500 K |
| Ширина (Діаметр) | 140 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴



