Багато світла не буває? Ой, як буває! Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Погодьтеся затишний бар, заповнений від підлоги до стелі яскравим сліпучим світлом стає придоброю закусочною. І навпаки, інтер'єр у напівмарах, з ефектно підсвіченими столиками та, наприклад, барною стійкою створюють затишок і відчуття усамітнення. Водночас яскраво освітлені страви мають апетитніший вигляд! Саме для створення приємного заповнення освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники. Чи то ресторан із розвішеними над столиками підвісами, чи то квартира із сучасним інтер'єром і розкиданими стелями світильниками, ви та ваші гості будуть завжди в захваті від світла наших LED-люстр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.06 kg |
| Висота | 900 mm |
| Габарити паковання | 40x82x15 |
| Діаметр основи | 120 mm |
| Довжина монтажної планки | 115 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 8 |
| Мінімальна висота | 600 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 40 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.049 м3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 2200 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип світильника | пристельовий |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 950 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 653 ₴




