Багато світла не буває? Ой, як буває! Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Погодьтеся затишний бар, заповнений від підлоги до стелі яскравим сліпучим світлом стає придоброю закусочною. І навпаки, інтер'єр у напівмарах, з ефектно підсвіченими столиками та, наприклад, барною стійкою створюють затишок і відчуття усамітнення. Водночас яскраво освітлені страви мають апетитніший вигляд! Саме для створення приємного заповнення освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники. Чи то ресторан із розвішеними над столиками підвісами, чи то квартира із сучасним інтер'єром і розкиданими стелями світильниками, ви та ваші гості будуть завжди в захваті від світла наших LED-люстр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.61 kg |
| Висота | 550 mm |
| Габарити паковання | 20x55x16 |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Довжина монтажної планки | 145 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 6 |
| Призначення | для магазину |
| Загальна потужність | 30 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.018 м3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 1650 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип світильника | пристельовий |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 147 ₴



