Світлодіодні світильники «кільця» завжди будуть у центрі вашої уваги. Адже завдяки регулюванню шнура ви можете підвісити кільця по-різному, створюючи свою особисту композицію.
Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається, як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
9079
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.83 kg |
| Висота | 800 mm |
| Висота паковання | 60 mm |
| Габарити паковання | 81x81x6 |
| Глибина паковання | 810 mm |
| Діаметр основи | 220 mm |
| Діаметр плафона | 600 mm |
| Довжина монтажної планки | 175 mm |
| Довжина ланцюга | 700 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Мінімальна висота | 600 mm |
| Загальна потужність | 160 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.039 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 8800 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
| Ширина паковання | 810 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 225 ₴

