Стилі "Нордик" і "скандинавський лофт" міцно входять до нашого побуту. В Україні, як і в минулому, все більше впливає на моду культуру та дизайн надають "варяги". Наша компанія намагається не відставати від трендів, готова представити нові космічні люстри в стилі скандинавський лофт. Такий напрям зовсім недавно зробив фурор у світі люстр на виставці в Мілані. І ось люстри в такому стилі вже доступні до купівлі в Україні.
Зараз ж серія справді безмежна. Молоді дизайнери та фабрики з Піднібесної змогли розвинути цю серію в десятки моделей світильників у стилі "Скандинавський лофт".
Світильники "метелики" внесуть нотки легкості в будь-який, навіть найсуворіший, інтер'єр.
Витончені філігранні світильники зі скла, акрилу та металу різних фактур, у поєднанні з високоякісними світлодіодними модулями перетворюють і доповнюють найвишуканіший сучасний інтер'єр.
Колірна температура перемикається простим вимкненням-ввімкненням світильника.
Довжина підвісів регулюється стандартними затискачами для люстр-підвісів.
Модель відпускається лише раз 2 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип світильника | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 kg |
| Висота | 1260 mm |
| Висота плафона | 240 mm |
| Висота паковання | 250 mm |
| Габарити паковання | 26x26x28 |
| Глибина паковання | 410 mm |
| Діаметр основи | 90 mm |
| Діаметр плафона | 170 mm |
| Довжина монтажної планки | 85 mm |
| Довжина ланцюга | 1020 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Мінімальна висота | 300 mm |
| Призначення | Для ванної |
| Загальна потужність | 7 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.019 м3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 385 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 170 mm |
| Ширина паковання | 350 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴



