Нові ексклюзивні скляні люстри та бра представлені на нашому сайті готові озалити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію скляних люстр і бра під класичну лампу, світловидатну або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!!
Нові настінні світильники виготовлені в класичному стилі та розраховані на 2 лампи з цоколем Е14.
Сучасні класичні люстри та бра добре доповнять не тільки класичні інтер'єри, а й сучасні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 kg |
| Висота | 450 mm |
| Габарити паковання | 27x56x18 |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.027 м3 |
| От стены | 105 mm |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 200 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



