Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр із потужним світлодіодним освітленням, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!
Використання гнучкого світлодіодного модуля в люстрі дає змогу вивести естетичні якості на абсолютно новий рівень. Адже, у перших, тепер немає необхватності в прикладних елементах — патронах, лампах тощо. По-друге, світло розподіляється за люстрою максимально рівномірно. Більше немає плям від ламп, які треба приховувати десятками шарів кришталю. І по-третє, світлодіоди дають змогу підбирати неймовірну температуру світла просто клацанням вимикача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 kg |
| Висота | 1050 mm |
| Габарити паковання | 38x96x16 |
| Довжина: | 900 mm |
| Довжина монтажної планки | 370 mm |
| Довжина основи | 500 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 2 |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Загальна потужність | 80 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.079 м3 |
| Світловий потік | 4400 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
| Ширина основи | 50 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 731 ₴




