Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри 15 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 kg |
| Висота | 1350 mm |
| Габарити паковання | 84x84x21 |
| Діаметр основи | 130 mm |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 2 |
| Кількість ламп | 18 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 650 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.186 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр) | 780 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 020 ₴




