Блиск і переливи справжнього кришталю зачаровують. Нові настінні світильники виготовлені в класичному стилі та розраховані на 3 лампи з цоколем Е14.
Хрустальні люстри та бра добре доповнять не тільки класичні інтер'єри, а й сучасні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.33 kg |
| Висота | 300 mm |
| Габарити паковання | 27x24x18 |
| Довжина монтажної планки | 185 mm |
| Довжина основи | 190 mm |
| Кількість в пакованні | 6 |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.014 м3 |
| От стены | 150 mm |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр) | 270 mm |
| Ширина основи | 160 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 719 ₴



