Накладні точкові світильники призначені для яскравого акцентного освітлення. Вони можуть ефектно освітити барну стійку, робочу поверхню або, наприклад, вітрину магазину. Сувора стильна форма накладного точкового світильника гармонійно вписується в сучасні інтер'єри. А світловий потік із широким колірним охопленням створює візуальний комфорт як під час освітлення сонячним світлом, змушуючи всі фарби інтер'єру грати на повну силу.Накладні LED світильники ідеальне доповнення до сучасних стельових світлодіодних люстр.
Переваги, порівнюючи з врізними точковими світильниками: великий діапазон потужностей, немає прив'язки до діаметра отвору, під час встановлення можна обійтися повністю без нього, не вимагає гіпсокартонного короба, більше немає потреби опускати стелю для розміщення точкових світильників, що найкраще вентиляція світлодіода — більший термін роботи світильника, якість великого відбивача — чіткіше формування світлового потоку, більша поверхня люмінофора світлодіода — рівніший спектр світіння.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 kg |
| Висота | 220 mm |
| Габарити паковання | 25x25x27 |
| Діаметр основи | 220 mm |
| Довжина монтажної планки | 215 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 70 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.017 м3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 3850 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 220 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴




