Світлодіодний світильник має малі розміри та високу світловидатність. Кут розкриття променя°.
Не виділяється на стіні вдень, водночас здатний повністю змінити вигляд будівлі вночі. На відміну від своїх попередників світлодіодні світильники для архітектурної підсвітки практично не виступають від стіни, а отже, світло практично повністю поширюється в площині стіни. Не потрапляє на віконні відкоси, і відповідно, не призводить до світлового забруднення приміщень усередині будівлі як звичайні вуличні ліхтарі.
Простір перед світильником м'яко освітлюється світлом, відбитим від поверхні стіни. Такі світильники не створюють дискомфорту для очей темної пори.
У сучасному інтер'єрі такий світильник створить невимушене бічне освітлення і стане стильною заміною звичайних бра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 kg |
| Висота | 130 mm |
| Габарити паковання | 18x22x12 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплект постачання | світильник |
| Максимальна потужність однієї лампи | 220 W |
| Матеріал каркаса | метал |
| Призначення | для магазину |
| Напруга | 5 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.005 м3 |
| От стены | 180 mm |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 275 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Стиль виготовлення | Мінімалізм |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип світильника | Настінний |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 50 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴


