Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озарети своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри понад 10 кг.
QS6608-800HR
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29.6 kg |
| Висота | 900 mm |
| Габарити паковання | 81x81x24 |
| Діаметр основи | 130 mm |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Довжина ланцюга | 550 mm |
| Кількість ламп | 19 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.157 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




