Перед Вами най гармонійніший варіант світлодіодної люстри! Більше немає потреби замислюватися про те, чи буде рахуватися матовий акриловий розсіювач із вашим нотолком. Нові плафони виготовлені з прозорого акрилу з декоративними бульбашками. Через прозорі акрилові плафони просвічує колір стелі, водночас увімкнена люстра залишить на стелі неповторний візерунок із відблисків і тіней. Люстра із сучасними акриловими плафонами освіжить будь-яке приміщення.
Велика площа розсіювачів дарує м'яке та рівномірне світло по всьому приміщенню. Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто перебувають діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається, як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 kg |
| Висота | 110 mm |
| Габарити паковання | 28x53x10 |
| Довжина: | 710 mm |
| Довжина монтажної планки | 320 mm |
| Довжина основи | 470 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Призначення | Для офісу |
| Загальна потужність | 120 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.015 м3 |
| Обладнання | димер |
| Площа освітлення | 10-20 |
| Світловий потік | 6600 lm |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | пульт |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 710 mm |
| Ширина основи | 200 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 796 ₴




