-20%

Гвинтовий повітряний компресор 200 л GTM DLG5.5V масляний 380В/інверто/кожух (DLG5.5V WITH CLOSED CASE) (27450)
92 225 ₴
73 780 ₴
- В наявності
- Код: 27450
+380 (96) 967-12-03
- +380 (68) 288-88-23
Гвинтовий повітряний компресор 200 л GTM DLG5.5V масляний 380В/інверто/кожух (DLG5.5V WITH CLOSED CASE)
GTM DLG5.5V - високопродуктивний компресор промислового класу в захисному кожусі з робочим тиском 8 бар для стиснення повітря або різних газів. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для більшості завдань у різних напрямках промисловості: від харчової до автомобільної або енергетичної. Ця модель живиться від електричної мережі 380 В і має вбудований інвертор для регулювання обертів двигуна та продуктивності
Основні переваги гвинтових компресорів GTM
- Висока ефективність
- Система фільтрації та висока якість повітря на виході
- Стабільність тиску
- Потужний двигун з мідною обмоткою
- Вбудований інвертор для регулювання обертів і продуктивності
- Низький рівень шуму
- Менше вібрацій
- Надійність і тривалий термін служби
- Можливість роботи на великих підприємствах
- Компактність і легкість в обслуговуванні
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Компресор GTM DLG5.5V
- Колеса для транспортування
- Інструкція
- Трубка для відведення масла
Характеристики
| Потужність | 5.5 кВт |
| Вага | 96.0 кг |
| Розміри | 134x55x112 см |
| Кількість обертів | 2950 об/хв |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Об'єм ресивера | 200 |
| Продуктивність | 680 л/хв |
| Конструкція | Масляний |
| Привід | прямий |
| Живлення | Від мережі 380 В |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Гвинтовий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | Новий |
Комплектація
| Комплектація | інструкція з експлуатації, колеса, трубка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 96 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів | 2950 об/хв |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 5.5 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | мідна обмотка |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Продуктивність | 680 л/хв |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип поршневого компресора | прямий |
| Тип ротативного компресора | Гвинтовий |
| Тип призначення | Гвинтовий повітряний компресор 200 л GTM DLG5.5V масляний 380В/інверто/кожух (DLG5.5V WITH CLOSED CASE) (27450) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 780 ₴


