-50%

Пилосос з турбощіткою без мішка, Пилосос контейнерний найкращий Якісний колбовий з контейнером IW-14
5 390 ₴
2 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1g5j736
+380 (96) 967-12-03
- +380 (68) 288-88-23
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📝 Пилосос з турбощіткою без мішка, Пилосос контейнерний найкращий Якісний колбовий з контейнером IW-14
🎯 Пилосос Rainberg RB-653 контейнерного типу без мішка для збирання пилу.
🎯 Особливості:
- ⭐ Завдяки потужності двигуна 2500W та потужності всмоктування 350-570 Ватт, прибирання стане простіше та набагато швидше.
- ⭐ Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце.
- ⭐ Має 4 фільтри очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення.
- ⭐ Горизонтальна та вертикальна можливість зберігання.
- ⭐ Зручна телескопічна труба, необхідні насадки, кнопка змотування шнура.
- ⭐ Можливість регулювання швидкості на корпусі, контроль потужності всмоктування на ручці.
🎯 Характеристики:
- ⭐ Горизонтальна та вертикальна можливість зберігання;
- ⭐ Мийний пластиковий фільтр;
- ⭐ Шнур живлення довжиною 3.2 метри;
- ⭐ Пилозбірник ємністю 3.5 літра;
- ⭐ Розміри 38х29х25.5 см.
- ⭐ Має контроль швидкості;
- ⭐ Джерело живлення 220-240В 50-60 Гц 2500Вт;
- ⭐ Контроль потужності всмоктування на ручці шланга;
🎯 Комплектація:
- ⭐ Гнучкий шланг
- ⭐ Пилосос контейнерний Rainberg RB-653
- ⭐ Заводська упаковка
- ⭐ Телескопічна металева трубка
- ⭐ пластиковий пензель


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Ефективний пилосос для дому, Пилососи з колбою, Контейнерний колбовий пилосос циклонного типу IW-14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 695 ₴









