До комплекту входить:
Підлоговий газовий нагрівач Heidenfeld Inferno GH100 (арт.: GH100):
Виробник: Heidenfeld, Німеччина
Загальна потужність: 4200 Вт
Тип газу: Пропан-Бутан
Безпека: Захист від перегрівання
Розпалювання: П'єзо
Габарити: Ш 42 х Г 41 х В 73 см
Корпус: Листова сталь
Вага: 9 кг
Комплектация: обігрівач, комплект підключення з редуктором, інструкція
Балон газовий 24,5 літра (Арт.: 9248):
Виробник: Чехія, компанія HPC Research s.r.o.
Гарантія: 5 років
Об'єм, л 24,5 (макс. об'єм заправлення газом — 20,8 л)
Місткість, кг: Пропан — 10,2; Бутан – 12,2
Висота, мм583
Діаметр, мм310
Маса порожнього балона, кг5.2
Випробувальний тиск, МПа3 (~30 атм)
Робочий тиск, МПа1,6 (~16 атм)
Тип вентиляG.4 за EN 15202, різь W21,8 x 1/14| -LH з запобіжним клапаном
Тип різі в горловині25Е, ISO 11363:2010 (аналог W 27,8 за ГОСТ 8909-81, чинному в Україні)
Тиск розриву72 атм (бар)
Діапазон робочих температур — 40 — +65 °C
Виготовлений відповідно до стандартівISO 11119-3:2002, ADR/RID:2017
Паспорт газового балона HPCR 12,7 л (PDF, 6MB)
Редуктор газовий 50 мбар
Редуктор для газового балона — це універсальний стабілізатор тиску, що є незамінною частиною газового обладнання. Тиск на виході з газового балона ненормований і залежить від різних чинників, тому між газовим обладнанням і газовим балоном, що повідомляється газовим шлангом, ставиться редуктор (регулятор тиску газу).
Процес монтажу відбувається без особливої складності за допомогою нарізних з'єднань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heidenfeld |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Матеріал корпусу | Сталь покрита порошковою фарбою, Метал |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 82 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваного палива | пропан/бутан |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи | 48 годин |
| Діаметр обігріву | 10 м |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Витрата палива | 0.56 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Коліщата | Так |
| П'єзорозпалювання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 600 ₴







