-50%

Комфортний месенджер, Сумка-месенджер для роботи, Практична сумка-месенджер, Месенджер оригінал RE-68
1 260 ₴
630 ₴
- Готово до відправки
- Код: pdn2la9963
+380 (96) 967-12-03
- +380 (68) 288-88-23
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛡️ Комфортний месенджер, Сумка-месенджер для роботи, Практична сумка-месенджер, Месенджер оригінал RE-68
🛡️ Чоловіча шкіряна сумка-месенджер з натуральної шкіри флотар.
💡 Стильна та компактна сумка-месенджер, виготовлена з натуральної італійської шкіри флотар, стане надійним супутником у щоденному житті. Завдяки якісній металевій фурнітурі та регульованій міцній стропі, аксесуар поєднує в собі довговічність і комфорт.
🛡️ Характеристики:
- ✅ Розмір: 20 × 15 × 6 см
- ✅ Фурнітура: міцна металева
- ✅ Матеріал: натуральна італійська шкіра флотар
- ✅ Ремінь: текстильна стропа, що регулюється по довжині
🛡️ Кількість кишень:
- ✅ Загалом – 6 функціональних відділень
- ✅ 3 зовнішні (зручні для швидкого доступу)
- ✅ 3 внутрішні (1 на блискавці та 2 відкритого типу)
🛡️ Переваги:
- ✅ Добре тримає форму навіть при щоденному використанні
- ✅ Практичний аксесуар для телефону, документів, ключів та дрібних речей
- ✅ Поєднання преміальної шкіри та якісної фурнітури
- ✅ Компактна, але дуже містка модель
- ✅ Ідеально підійде як гарний подарунок або як стильне доповнення до вашого образу


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Модна сумка планшет на груди, Сумка шкіряна чоловіча крос-боді, Сумки-слінг чоловічі крос-боді RE-68 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴









