
Серветка волога багаторазова для миття та видалення вологи в тубусі мала 31 x 41 см Zollex ZTF-009
91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: ZTF-009
+380 (96) 967-12-03
- +380 (68) 288-88-23
Застосовуються для миття й видалення вологи з будь-яких поверхонь. Не залишають розводів і плям, хімічно нейтральні.
Інструкція: дістаньте з упакування й намочіть в теплій воді, відіжміть доти, поки серветка не стане вологою. Можна зберігати вологою в оригінальному пакуванні. Після використання ретельно прополощіть, щоб не з’явився запах цвілі.
Примітка: коли серветка забрудниться, виперіть рідким мийним засобом. НЕ відбілюйте. Якще серветка висохне, просто змочіть знову. Виготовлено під контролем Zollex Avto d.o.o.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zollex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Рушник |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Полівінілацетат |
| Наявність ворсу | Без ворсу |
| Сфера застосування | Мийка знежирення | Полірування| Прибирання |
| Оброблювана поверхня | Вініл| Грунт — штучна шкіра | Кераміка| Барвиста | Лак| Метал| Натуральна шкіра | Пластик| Резина| Скло | Тканина| Шпатлівка |
| Перфорація | Немає |
| Стан | Нове |
| Паковання | Пластиковий контейнер |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴




