Суперабсорбуюча серветка для протирання та сушіння автомобіля, мотоцикла та іншої техніки. Може використовуватись вдома та в офісі. Ідеально підходить для лакового покриття, скла та хрому. М'яка та довговічна для дбайливого ефективного протирання насухо після миття.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zollex |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Серветки |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Мікроволокно |
| Наявність ворсу | Без ворсу |
| Область застосування | Полірування, Мийка, Антистатична обробка, Обезжиривание, Уборка |
| Оброблювана поверхня | Кераміка, Пластик, Штучна шкіра, Метал, Натуральна шкіра, Лак, Скло, Фарба, Шпаклівка, Тканина, Грунт, Вініл, Гума |
| Перфорація | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пластиковий пакет |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴




