
Пензель радіаторний, *72*, 1,5" суміш натуральної щетини та поліестру, довжина 53 мм
83 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0224-725115
+380 (96) 967-12-03
- +380 (68) 288-88-23
Пензель радіаторний Hardy призначений для фарбування акриловими фарбами. Стержень пензля спеціальної форми полегшує фарбування важкодоступних, вузьких місць, кутів. Добавка поліефірної щетини забезпечує комфорт при чищенні кисті, а натуральна щетина гарантує повніше і гладкіше покриття поверхні, що фарбується, і досягнення відповідного градієнта фарби.
Матеріал: суміш щетини та поліестеру
Довжина ворсу: 53 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hardy |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.3 г |
| Матеріал ворсу | Штучна щетина |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип малярського пензля | Радіаторна |
| Форма малярського пензля | Прямокутна |
| Габарити | |
| Довжина ворсу | 53 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 mm |
| Довжина: | 300 mm |
| Матеріал | дерево-щітина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 ₴
